Değerli Sağlık Atölyesi okuyucuları;

Sağlık Atölyesi’nin açılalı yaklaşık 1 yıl olmasına rağmen gösterdiğiniz sekabet ilgi için teşekkür ederiz. Sizlerin değerli zamanlarını daha değerli hale getirmek amaçlı çalışıyoruz. İçerik gönderen yazarlarımıza sizlerin önünde tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Yazarlarımızın meslek adına bir şeyleri önemsiyor olmaları ve değerli zamanlarını ayırmaları hala bir şeyler için umudumuzun olduğunu gösteriyor.

Sizlerden günde 4-5 saat akıllı telefon kullanırken, öncelikle kendiniz ve sonrasında ise mesleğiniz için 10 dakikanızı bu platforma ayırmanızı istiyoruz.

Çünkü bu 10 dakika sizin farklılaşmanızı sağlayacak bakış açıları kazanmanızı sağlayacaktır. Bunun için içeriklerimizi özenle hazırlamaya gayret ediyoruz. Bende çoğu zaman bu tarz şeylerin önemsiz olduğunu düşünürdüm. Fakat iş hayatına başladığınızda bunun bir o kadar önemli olduğunu gördüm. Ve bunun faydasını kariyerimde ve sosyal hayatımda deneyimliyorum.

Şimdi ise Sağlık Atölyesi WhatsApp Paylaşım Gruplarını kurduk. Ebelik alanında da içeriklerimizi okuyan büyük bir kitle var onlar içinde paylaşım grubumuz var. 🙂

İçeriklerimizin size anlık ulaşmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda linki yer alan grup linkine tıklamak.

Sağlık Atölyesi WhatsApp Paylaşım Grubu Hemşirelik 2

Sağlık Atölyesi WhatsApp Paylaşım Grubu Hemşirelik 3

Sağlık Atölyesi WhatsApp Paylaşım Grubu Ebelik 1

0 541 667 67 91 numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Müsait olduğumda her arkadaşa elimden gelen desteği vermek isterim.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sen de Topluluğumuzun Bir Parçası Ol

Yazarlık başvurusunu ile ilgili açıklayıcı bilgilere yukarıdaki buradan ulaşabilir.
Direkt başvuruyu ise aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.
https://goo.gl/forms/7gtKei53ddxYgTfG3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.