Değerli Sağlık Atölyesi okuyucuları;

Bir hemşire olarak zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire olarak değerli zamanlarınızı daha değerli hale getirmeye çalışıyoruz.

Bunun için Sağlık Atölyesi WhatsApp üzerinde Hemşirelik Hayat Boyu Öğrenme Grupları kurduk. Bu gruplarda belirlenmiş adminlerimiz hemşirelik ile ilgili paylaşımlar yapacaklardır.

Aynı zamanda hemşireler için düzenlediğimiz blog yazarlığı kursu sonucunda kendi bloglarını kuran veya platformumuzda yazan hemşire arkadaşlarımızın hayat deneyimlerini sizlerle paylaşacağız.

Daha önce bize içerik gönderen ve gönderecek olan yazarlarımıza sizlerin önünde tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Yazarlarımızın meslek adına bir şeyleri önemsiyor olmaları ve değerli zamanlarını ayırmaları hala bir şeyler için umudumuzun olduğunu gösteriyor.

Sizlerden günde 4-5 saat akıllı telefon kullanırken, öncelikle kendiniz ve sonrasında ise mesleğiniz için 10 dakikanızı bu platforma ayırmanızı istiyoruz.

Çünkü bu 10 dakika sizin farklılaşmanızı sağlayacak bakış açıları kazanmanızı sağlayacaktır. Bunun için içeriklerimizi özenle hazırlamaya gayret ediyoruz. Bende çoğu zaman bu tarz şeylerin önemsiz olduğunu düşünürdüm. Fakat iş hayatına başladığınızda bunun bir o kadar önemli olduğunu gördüm. Ve bunun faydasını kariyerimde ve sosyal hayatımda deneyimliyorum. 🙂

İçeriklerimizin size anlık ulaşmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda linki yer alan grup linkine tıklamak. Diğer gruplarda aynı anda aynı şeyler paylaşılacağı için sizlerden sadece bir grupta yer almanızı rica ediyoruz. Gruplar maksimum 256 kişi almaktadır. Giremediğiniz grup dolmuş olabilir. Diğer grupları deneyebilirsiniz

Sağlık Atölyesi WhatsApp Hemşirelik HBÖ Grubu Hemşirelik 1

Sağlık Atölyesi WhatsApp Hemşirelik HBÖ Grubu Hemşirelik 2

Sağlık Atölyesi WhatsApp Hemşirelik HBÖ Grubu Hemşirelik 3

Sağlık Atölyesi WhatsApp Hemşirelik HBÖ Grubu Hemşirelik 4

Sağlık Atölyesi WhatsApp Hemşirelik HBÖ Grubu Hemşirelik 5

0 541 667 67 91 numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Müsait olduğumda her arkadaşa elimden gelen desteği vermek isterim.

Ayrıca gruplarımızda duyurulmasını istediğiniz her türlü iş ilanı, duyuru ve etkinliklerinizi adminlerimize iletebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

** Hemşire ve Ebeler İçin Blog Yazarlığı Kursu 19 Mayıs Günü İZMİR’de..

Kayıt olmak ve bilgi almak için buraya tıklayınız.

Sen de Topluluğumuzun Bir Parçası Ol

Yazarlık başvurusunu ile ilgili açıklayıcı bilgilere yukarıdaki buradan ulaşabilir.
Direkt başvuruyu ise aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.
https://goo.gl/forms/7gtKei53ddxYgTfG3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.