McLaren Firması sadece bir ultra lüks araba firması olmadığını kanıtlar niteliğinde bir sağlık inovasyonu gerçekleştirdi. Grubunun gelişmiş teknoloji ve tasarım şirketi McLaren Applied Technologies; önümüzdeki sezon Formula 1 bahissenin aracında da kullanılacak malzemelerden yapılmış ‘The Invincible Shield’ (Yenilmez Zırh) isimli bir ameliyat sonrası yeleği üretti. Şirketin kişiselleştirilmiş sağlık çözümleri portföyüne eklediği bu ürünün amacı ameliyat sonrasında kalp ve akciğer gibi hayati organları beklenmedik darbelere karşı korumak.

Göğüs bölgesinden ameliyat geçirdikten sonra iyileşme sürecinde göğüs bölgesini korumak çok hayati bir önem taşımaktadır. Hastalar taburcu olurken göğüs bölgelerini korumaları konusunda eğitilmektedirler. Fakat ne kadar korumaya çalışsalar da kazalarla karşı karşıya kaldıkları görülmekte.

Göğüs bölgesini koruyucu bir kalkanın varlığı hastaların hayatını kolaylaştırmakla kalmıyor aynı zamanda sorunlarla karşılaştığında kendilerini güvende hissetmelerine neden oluyor.

Zırh hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da buradaki linkten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.