Değerli Akademisyenler, Yöneticiler, Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrenciler,

Hemşirelik eğitiminin iyileştirilmesine katkı vermek üzere çalışmalarını yürüten Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (HEPDAK) ve Hemşirelik Eğitimi Derneği (HEMED) olarak 19-20 Haziran 2018 tarihlerinde, İzmir’de Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi ev sahipliğinde, “Hemşirelik Eğitiminin Geleceği: Akreditasyon,  Standartlar, İyi Uygulama Örnekleri” konulu bir sempozyum gerçekleştireceğiz.

Bu sempozyum, birçok okuldan derneklerimize yapılan başvurular, sorular ve talepler doğrultusunda ortaya çıkan bir gereksinimden doğmuştur. Sizler için hemşirelik eğitiminde yaşanan sorunların yanı sıra, akreditasyon sürecinde gözlenen güçlükler ile eğitimde güncel gelişmeleri tartışabileceğimiz bir program oluşturduk. Sempozyum konularını belirlerken, hemşirelik lisans eğitiminde iyi uygulamalara ve iyileştirilmesi gereken alanlara öncelik verdik. Ayrıca, akredite olmak isteyen dakikbet hemşirelik lisans programlarının çalışmalarına yol gösterici oturumlar ile akreditasyon sürecine ilişkin sorularınızın  yanıtlanacağı “uzmanına danış” oturumları da planladık.

Hemşirelik eğitiminin iyileştirilmesi için bilgi ve deneyimlerimizi birleştirmek üzere düzenlediğimiz bu sempozyum, katılımlarınızla zenginleşecek ve akreditasyon standartlarının güncellenmesine katkı sağlayacaktır.  HEPDAK ve HEMED dernekleri ile düzenleme kurulu adına, İzmir’de yapılacak olan sempozyuma katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Hemşirelik eğitiminin güçlendirilmesinde  hep birlikte  yeni bilgiler öğreneceğimiz ve paylaşacağımız  önemli bir toplantı olacağına inanıyoruz. Güzel İzmir’de buluşmak umuduyla….

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Gülseren KOCAMAN – HEPDAK Başkanı

Prof. Dr. Hülya OKUMUŞ – HEMED Başkanı

Sempozyum web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Kayıt & Konaklama

   

KAYIT TİPİ 18 MAYIS 2018 ÖNCESİ 18 MAYIS 2018 SONRASI
Öğretim Üyesi 200,00 ₺ 250,00 ₺
Asistan 175,00 ₺ 200,00 ₺
Öğrenci ( Lisans) 75,00 ₺ 100,00 ₺

Sempozyum Yeri

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi

SEMPOZYUM KAYIT ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER;

Kayıt ücretine; bilimsel aktivitelere katılım, katılım sertifikası, yaka kartı, öğle yemekleri ve toplantı aralarındaki ve kahve molaları dahildir.

Bilimsel toplantılara dinleyici olarak katılmak isteyen katılımcı veya firma temsilcilerinin kayıt olması zorunludur.

Sempozyum kayıtları online kayıt sistemi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Mail veya telefon ile gelen kayıtlar kabul edilmemektedir.

Ödeme Seçenekleri;

Kredi Kartı   

Online kayıt formunda ilgili alanlar doldurulduktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasına yönlendirmektedir. Ödemenizde sorun olması durumunda (yetersiz bakiye, düşük internet hızı, vb.) kullanıcı sayfasına tekrar giriş yaparak “Bilgilerim” menüsünden “İşlemler” menüsüne girerek kredi kartı ile ödemenizi tekrardan gerçekleştirebilirsiniz.

Havale /EFT     

Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme tipini “Havale” olarak seçip online kaydınızı sonlandırınız. Dalya Turizm hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hesap Adı: Dalya Turizm

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR – 220

Hesap No: 70989518

IBAN: TR34 0006 7010 0000 0070 989518

** Öğrenci kaydı yapacak olan katılımcılarımızın kayıt esnasında öğrenci belgelerini aycan@dalyatur.com adresine göndermelerini önemle rica ederiz.

** Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu aycan@dalyatur.com mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir. Ayrıca online kayıt formu doldurulmadan sadece Havale/EFT ödemeleri geçersiz sayılacak olup, katılımcılar online kayıtlarını tamamlanana kadar yedek listesinde yer alacaktır.

Kayıt konfirmasyon maili online kayıt ve ödemenin tamamlanmasının ardından kesinlik kazanacaktır.

Sempozyum hakkındaki tüm soru ve görüşleriniz için aycan@dalyatur.com adresinden ya da 0232 464 8830-126 nolu hattan Aycan YILDIZ ile iletişime geçebilirsiniz.

Ege Anemon Sağlık Otel

Anemon Ege Sağlık Otelde Konaklamak isteyen katılımcılarımız aycan@dalyatur.com adresinden ya da 0232 464 8830-126 nolu hattan iletişime geçebilirler. Double olarak konaklamak isteyen katılımcılarımızın konaklama yapacağı ikinci kişi ile birlikte müracat etmesi gerekmektedir.

Tek Kişilik Konaklama (Oda & Kahvaltı) 180,00 ₺ (1 Gece)
Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama (Oda & Kahvaltı) 120,00 ₺ (1 Gece)

Ege Üniversitesi Konuk Evi, Bornova

Rezervasyon için Yekili Kişi;

Serap Gökçen- 0232 311 2133

http://sksdb.ege.edu.tr/1661/KonukEvi.html
konukevi@mail.ege.edu.tr

ORGANİZASYON SEKRETERYASI
Yasemin Şimşek
Dalya Turizm, Kazım Dirik Mah. 372/8 Sk. No:1 Bornova-İzmir, TÜRKİYE
+90 232 464 88 30
+90 (232) 464 88 31 (fax)
yasemin@dalyatur.com
http://www.dalyatur.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.