Merhabalar;

Bu yazımızda sağlık alanında eğitim gören tüm öğrencilerin en büyük sorunu olan Anatomi eğitimini ele alıyoruz.

Öğrenciyken Anatomi dersi yüksek kredili ve zorlayıcı bir dersti. Gerçekten zor muydu yoksa herkes zor dediği için mi zor algılayıp ağırlık vermiyorduk tam bilemiyorum. Sadece zorlandığımı hatırlıyorum.

Bu durumu siz de şuan yaşıyor olabilirsiniz. Dersinize giren hocanız öğrenmeniz için elinden gelen desteği veriyordur. Biz bu konuya biraz daha farklı yaklaşarak gözlemlediğimiz öğrencilerin öğrenme deneyimini çağın gerekliliklere göre yeniden dizayn etmeye karar verdik.

Anatomist bir arkadaşımla aşağıda hazırladığımız bir öğrenme deneyiminin yeni öğrenme yöntemi olarak kullanabilme durumunu sizlerden öğrenmek istiyoruz. Bu konuda bize destek vermeniz sizlerin mezun olmadan ve mezun olduktan sonra en iyi şekilde Anatomi bilmenizi sağlamamız için bizim için çok önemlidir.

Aynı zamanda vize öncesi kol anatomisini tekrar etmiş olursunuz 🙂

Desteğinizi bekliyoruz 🙂

Çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıda yer alan geniş halinden doldurabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Video ve animasyonlu anlatım teorik ve resime göre daha akılda kalıcı olur neyin nerede ve neyle bağlantılı olduğu kolayca anlaşılır

    • Video ve animasyonlar teorik ve resme göre daha akılda kalıcı olur öğrenmeyi kolaylastirir. En basitinden hangi organ, doku, kemik vb. Nin nerede olduğu ve neyle bağlantılı olduğu açıkça anlaşılır ve akılda kalıcılığı yakalar. Teşekkürler😊

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.