Bu içeriği okuduktan sonra Sağlık Atölyesi platformunun çok sıkı bir takipçisi olacağınızı düşünüyoruz.

Çünkü işin özünde size ve mesleğinize değer veriyoruz.

  1. Biz özgünüz. Bu söz çok iddaalı biliyoruz. Bildiğimiz için söylüyoruz Hemşirelik ve ebelik mesleğinde ne kadar çok platform kurulmuş olduğunu Google da küçük bir arama yaparak fark görebilirsiniz. Hiç bir platform ile benzerliğimizin olmaması mesleksel açısından misyon ve vizyonumuzun farklı olmasından ve bağlılığımızdan kaynaklanıyor.
  2. ‘Flaş Habercilik’ ve ‘Tıklama’ çıkar ilişkisi ile mesleğimizin mensuplarının en değerli şeyi olan zamanını suistimal etmeyiz. Zaman o kadar değerli ki çağımızda bu daha da belirgin hale geldi. Bir şeylere yetişemez olduk. Bilgimizi güncellemek için zaman bulamaz olduk. Bulduğumuz zamanı da kaliteli değerlendiremez olduk. Bu gibi sorunlara çözüm için sorumlu olduğumuz işleri özenle ve dikkatli yapmaya çalışıyoruz. Zamanınızı bir tık uğruna çalan bir hırsız olmak istemiyoruz. Bunun için size verdiğimiz değer herşeyden önce gelir.
  3. Platform olarak kaliteli içerik üretme çabasındayız. Kopyala/yapıştır kültürününe karşıyız. Mesleğimizin her alanında bunu çok rahat görebiliyoruz. İçeriklerimizin o durumun gerekliliğini saptamış kişiler tarafından oluşturulmasını istiyoruz ve içeriklerimizi bu gözle değerlendiriyoruz. Hiç bir yerde olmayanı, söylenmemiş, gösterilmemiş, fark edilmemişleri gün yüzüne çıkarmak istiyoruz.
  4. Sağlık Atölyesi bir kişiye değil, bir topluluğa aittir. Başlangıcını yapmış olabiliriz. Fakat büyümesini ve bu kalitede olmasını sağlayan mesleğimizin farkındalığı yüksek mensuplarıdır. Bunun için platformumuz bir topluluğa aittir. Uzun süre içinde ise bunu daha rahat görebileceksiniz.
  5. Benimsediğimiz ilke ise mesleğimize hayat boyu öğrenme kültürünün yerleşmesidir. Hayat boyu öğrenen bir meslek kültürü ile çok hızlı ilerlemeler sağlayabiliriz. Bunun için gün içinde en fazla 10 dakikanızı ayırmanız kaliteli içerikler ile kişisel ve mesleki gelişiminizde gözle görülür farklar yaratacaktır.
  6. En büyük farklılığımız ise sürekliliğimizdir. Şu ana kadar sürdürebilirlik kültürü kazanma çabamız sonuçlarını verdi. Neredeyse günde en az 2 içerik ile sizinle oluyoruz. Bunu da özgün içeriklerle destekliyoruz. Emin olun sürekliliğimizi yitirmemek için bir yazar sayımız bir çığ gibi büyümektedir. Şu ana kadar 400 kişi genel desteğini verirken 297 yazarımız bulunmaktadır. (Sizde yazarımız olabilirsiniz, başvurmak için buraya tıklamanız yeterli)
  7. Platformumuz sizi diğer platformların yaptığı gibi reklama boğmaz. Amacımız bu işi reklamsız sürdürebilirliğini sağlamaktır. Şu ana kadar hiçbir reklam desteğine gerek duymadan kendi cebimizden de olsa sürdürebilirliğimizi sağlayabiliyoruz. İleride daha kaliteli bir hizmet sunmak için reklamlar alınırsa sizi rahatsız etmeyecek formatta tasarlanmasına dikkat edilecektir.
  8. (Bonus) İkna olduysanız içeriklerimize ulaşmanız için yapmanız gereken bizi sosyal ağlardan takip etmeniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.