Sağlık Atölyesi olarak uzun bir zamandır içerik üretiyoruz. İçeriklerimize büyük bir ilginin olduğunu görmek bizi mutlu ediyor.

Şimdi ise hemşirelik ve ebelik alanında ihtiyacını hissettiğimiz bir alanda sizlere destek vermek istiyoruz. Bu alan ise Web Tasarım Hizmetleri.

Sağlık Atölyesi olarak hemşirelik, ebelik alanlarında (dernek, proje vs) ve kişisel web projelerinizi hayata geçirmenize yardım etmek için bu alana yöneldik. Mesleğinizin ve mesleğinizde daha fazla görünür olmak için dijitalde var olmanın önemini biliyoruz. Bu alanda sizinde görünür olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Ücretler konusunu merak ettiğinizi biliyoruz. Ücretlerimiz, beklentileriniz ve projenin ölçeğine göre değişiklikler gösterebileceği için standart bir ücret tarifemiz yok. Bir sağlık çalışanı gözüyle yapılacak olan projenizin en optimal ücrete yapacağımızı size temin edebilirim.

Öğrenci projelerinde ise daha uygun işbirlikleri yapabiliriz. Hatta ortak ilerleme durumlarımız olabilir. Bizimle hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Bu konuda bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

E-mail: taneronay@gmail.com

E-mail: saglikatolyesi@gmail.com

Cep No: 0 541 667 67 91

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.