Yine bir grup hemşire ve ebe olarak kendimize ve mesleğimize katkı sağlamak amaçlı toplandık. Farklı yerlerden, farklı deneyimlerden katılımcılarımız ile hemşireler ve ebeler için blog yazarlığı kursumuzun ikincisini düzenledik.

Katılımcılarımızın 5-6 tanesi kesin kayıt yaptırdığı takdirde kursumuza çeşitli sebeplerle katılamadı. Son dakikada gelişen durumlar nedeniyle bu bizi üzdü. Gelecek kurslarımızda o arkadaşlarımızı kurslarımızda ağırlamaya devam edeceğiz.

Bu arada kurslar ile ilgili gerçekten çok güzel geribildirimler alıyorum. Umarım bir faydası oluyordur. Bir günlük bir etki ile farkındalık oluşması ve o farkındalık ile ufak hareket alınlarında üretimleri hedefliyoruz. Bu konuda adım atan arkadaşlarımızı gördükçe ayrı bir güzel oluyor.

Bu kurslar ayrıca bir oluşumun, hareketin habercisidir.

Geleceğe yönelik çalışma gruplarının oluşmasına fırsat veren bir yapısı ve aynı frekansta olma durumu ile zamanla verimli işler yaratan ortak bir taban oluşturmaya çalışıyoruz. Zamanla meyvelerini vereceğini umuyorum.

Ayrıca önemli bir gelişme olarak değerlendirdiğim bir durumu ifade etmek isterim. Kursumuza katılan 10 yıla yakın klinik deneyimi olan arkadaşımız ile sohbetimiz sırasında bir durumdan bahsetti. Sonra üzerine bir kaç soru sorduğumda bir örüntü ağının olduğunu fark ettik. Yaklaşık 2 saat civarında bir derinlemesine görüşme ile örüntüyü açığa çıkardık. Şimdi bunu modellemeye çalışıyoruz. bir kaç akademisyen hocamıza gösterdik. Model önerisi olabileceklerinden bahsettiler. Umarız ikinci kursumuzun meyvesi olarak bir hemşirelik alanında bir model ortaya koyabilirsek çok mutlu ve kursu ise çok farklı bir boyuta taşıyor olacağız.

Diğer illerden gelen talepler nedeniyle, İstanbul dışı ilk kursumuzu 19 Mayıs 2019 günü düzenliyoruz. Kurs ile ilgili aşağıdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kursta sizleri aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

**

Kurslarımız katılım belgelidir.

Sizleri Bekliyoruz

Hemşire ve Ebeler İçin BLOG YAZARLIĞI Kursu – 3

Tarih 19 Mayıs 2019, Pazar Saat: 09:00 – 17:00

Kurs bir günlüktür.

Yer  İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No:8 K:2/24 Çankaya – Konak / İZMİR

Son Kesin Kayıt Tarihi: 12 Mayıs 2019

Ücret Ödeme Bilgileri

Taner Onay

Yapı Kredi Alaplı Şubesi

İBAN: TR95 0006 7010 0000 0095 6497 00

Ücret

Hemşire & Ebe:  150 TL

Türk Hemşireler Derneği İzmir Şube üyelerine 25 TL indirim uygulanacaktır.

Öğrenci Hemşire & Ebe: 125 TL

Öğrenci Hemşireler Derneği üyelerine 25 TL indirim uygulanacaktır.

Kursa ön başvuru yapmış kişilere ön başvuru sırasına göre mail ve WhatsApp üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz İBAN numarasına ön ödeme olarak en az 75 TL yatırmanız (ücretin tümünü yatırabilirsiniz) gerekmektedir. Geri kalan ücreti kurs günü elden verebilirsiniz. Gönderdiğiniz ücretin bilgi bölümüne adınızı soyadınızı ve kurs 3 yazmanız yeterlidir. (Adını Soyadınız, KURS 3) Ücreti yatırdıktan sonra bizi bilgilendirebilirsiniz.

Not: İndirimli ücretlerin tamamının yatırılması gerekmektedir.

İptal Koşulları

  • 15 gün öncesinden bildirilen iptallerde ücretin tümü geri ödenir.
  • 1 hafta öncesi bildirilen iptallerde ücretin %25’i geri ödenir.
  • 48 saat içerisinde bildirilen iptaller için ödeme yapılmaz.

Herhangi bir sorunuz olur ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Taner Onay

0541 667 67 91

saglikatolyesi@gmail.com

taneronay@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.