Dijital teknolojiler günümüzün anne ve babalarının yardımına koşmaya devam ediyor. Bebeğinden uzakta kalmak zorunda kalan ebevenyler, bebeklerini devamlı takip etmek için iBaby uygulaması ile çok kolay bir şekilde bu ihtiyaçlarına karşılık bulabiliyorlar. Uygulama, evinize koyduğunuz kablosuz internet ağı yardımıyla kameraya uzak bir ortamdan bağlanabiliyor. Üstelik bunu cep telefonlarınızdan da yapabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde bebeğinizin davranışlarını yorumlayabilir ve davranışlarına uygun geri bildirim verebilirsiniz. Örneğin; bebeğinize yatıştırıcı bir müzik çalabilir, güzel sözler söyleyebilirsiniz. Uygulamanın diğer bir özelliği ise sosyal medya platformları ile entegre bir şekilde çalışabiliyor olması.

iBaby uygulaması nerede olursanız olun iPad, iPhone veya iPod touch üzerinden sorunsuz çalışabilmektedir. Bu uygulamaya App Store’dan ve Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

uygulama

iBaby uygulaması 640’dan fazla parekende satış mağazası ile  35’den fazla ülkede 100 binden fazla aileye ulaşmaktadır.

iBaby Bakım uygulamasının 3 kamera türü bulunmaktadır; iBaby Monitor M2iBaby Monitor M3siBaby Monitor M6. Bu kameraların özelliklerini buradan karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. Üstelik 9 Ocak 2015 tarihine kadar tüm ürünlerde kargo bedava olma özelliği ile cezbedici etki yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.