Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire platformları olarak ülkemizdeki sağlık sisteminin gelişmesi ve iyileşmesi adına çalışmalar yapıyoruz. Bunun bizim mesleki ve vicdani görevimiz olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle hasta ve hasta yakınlarının sağlık profesyonelleri ile daha iyi bir iletişim gerçekleştirmelerini sağlamak amaçlı Türkiye’nin kanayan yarası olan sağlık okuryazarlığı ile ilgili çalışma yürüttük. Bu hummalı çalışmanın ürünü olarak Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu ortaya çıktı. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu ile amacımız; ülkemizde sağlık okuryazarlığı, sağlığın geliştirilmesi, sağlık iletişimi ve hasta deneyimi konularında kollektif bir farkındalık, hafıza ve bilinç oluşturmaktır.

Sağlık okuryazarlığı, sağlığın geliştirilmesi, sağlık iletişimi ve hasta deneyimi alanlarında çalışan akademisyenleri ve hasta / hasta yakınlarını bu platform üzerinden bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya davet ediyoruz. Aşağıda yer alan yazarlık başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye SOY Platformu için Yazarlık başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

***

Siz de uzmanlığınız ve ilgi alanınız ile ilgili blog hazırlamayı düşünüyorsanız 7 Nisan ve 21 Nisan tarihlerinde düzenlemiş olduğumuz Hemşireler ve Ebeler İçin Blog Yazarlığı Kurslarına katılabilirsiniz. Bu kurslar sizi alanınızda daha görünür yaparak bir alanda hızlı bir şekilde uzmanlaşmanızı sağlayacaktır.

Geleceğinize yatırım yapmanın tam zamanı..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.